Форум Практической Магии и Колдовства
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Як відвести суперницю за допомогою магії

Перейти вниз

  Як відвести суперницю за допомогою магії  Empty Як відвести суперницю за допомогою магії

Сообщение автор Геринна Вс 23 Авг 2015 - 10:38

Якщо ви точно знаєте, що у вашого чоловіка є коханка чи він вже пішов до неї, можна виправити ситуацію за допомогою магії.


У першу чергу зберіться з думками, не переживайте, адже допомогти ви собі зможете.

Налаштуйте себе на те, що ви зможете виправити ситуацію, досягнете свого!

Вам потрібно знайти 2 каменю біля того будинку, де зустрічається ваш невірний чоловік зі своєю коханкою або де вони вже оселилися разом з ним. Принесіть каміння додому і покладіть на 6 діб в лівий далекий від входу кут кімнати.

Коли пройдуть ці 6 діб, після заходу Сонця візьміть камені і йдіть на будь-яке перехрестя. Ставши по центру, тримаючи камені в різних руках, скажіть:

«Ні на ранкової зорі, ні вдень, ні при Місяці, ніколи раб (ім'я) з рабою (ім'я розлучниці) не будуть сидіти поруч, один на одного дивитися. Як дороги далечінь розбігаються і один з одним знову не зустрічаються, так і раб (ім'я) з рабою (ім'я) нехай ніколи не зустрінуться, ніколи нехай не злюбиться. Є два шляхи і відтепер їм в різні сторони йти. Хай буде так! »

Повторити заклинання треба 6 разів.

Сильно киньте каміння в різні боки.

Тепер треба на цей же перехрестя кинути 6 монет однієї гідності і сказати: «Сплачено!»

На наступний день йдіть до церкви. Купуйте 3 свічки і тричі увійдіть і вийдіть з церкви, тримаючи свічки в руках. Ставши біля входу обличчям до хвіртки, прочитайте «Отче наш» і тричі скажіть:

«Як церква на одному місці стоїть, так і раб (ім'я чоловіка) мене, свою дружину (своє ім'я), не забуде. Є, пити не зможе, все йому буде постом, все йому буде не мило: і білий світ, і друзі, і вода, і земля. Буде моє слово міцно і ліплення на всі дні, на всі часи. Амінь! »

О 3 годині ночі запаліть свічки у себе вдома і нехай вони догорить повністю. А коли їх запалить, скажіть 12 разів:

«Як ці свічки горять, так і серце раба Божого (ім'я) на мене, був своїй Божої (ім'я), горіти та палати буде. Святий водою не заллєш, справа моє не переб'єш, Дорога йому до мого порога, на віки віків, назавжди. Амінь! »

Ваш чоловік повернеться, якщо все правильно зробите.

Підбираючи камені, дивіться, щоб перед цим на них не вигулювали тварин, ними не грали діти і вас ніхто не бачив, інакше може бути сильний зворотний удар.
Геринна
Геринна

Сообщения : 20616
Дата регистрации : 2012-11-21

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения